Kadıköy / İstanbul 0850 305 05 48

Harmankaya yönetim sistemine bağlanarak aidat takibi yapabilirisiniz.

Neden Harmankaya Yönetim?

İnsanlara hizmet etmek ve onların problemlerini çözebilmek bizlere ayrı bir mutluluk ve keyf vermektedir. Harmankaya Yönetim ve Danışmanlık firmasının en önemli ayırt edici noktasının bu hissiyat olduğuna inanıyoruz. Bu hissiyatla beraber son derce samimi, güçlü ve hızlı bir iletişim içerisinde olarak sizlerle beraber olmaktan ayrıca memnuniyet duymaktayız. 

Harmankaya Yönetim Hizmetleri, Öncelikli olarak uzmanlaşmış yönetim kadrosu ve operasyonel anlamda gerekli yetkinlik ve beceriye sahip personelleri ile yerine getirilmesi gereken teknik, hukuki ve finansal hizmetleri son derece titiz bir şekilde  binalarda, sitelerde, plaza ve iş yerleri gibi toplu yaşanılan mekanlarda yönetim hizmetini profesyonel bir şekilde icra etmektedir. En başta uygulanması gereken Kat Mülkiyeti Kanunu ve Yönetim Planı çerçevesinde kat maliklerinin tarafımıza genel kurulda vermiş olduğu yönetim yetkisini tüm kat maliklerimiz ya da kiracılarımızın dikkat ettiği en ince hususlara riayet ederek hukuki, idari ve ekonomik şeffaflıkla Harmankaya Yönetim olarak kanunlarda belirtilen yöneticinin yapması gereken bütün hizmetleri yerine getirmektedir.

Günümüzün insanlarımıza getirmiş olduğu yoğun iş ve stres etkisinin üzerine toplu yaşam alanlarımızda yaşanan bina ve site yönetimi çercevesinde ekstra olarak ayrı bir iş yoğunluğu ve stres getirmektedir. Ayrıca bozulan komşuluk ilişlileri hayatı daha çekilmez hale getirmiştir. Harmankaya Yönetim ve Danışmanlık olarak biz, toplumumuzda yaşanan bu yoğunluk ve stresi en aza indirebilmek amacı ile ve yaşam alanlarımızı çekilmez hale getiren bu problemleri profesyonel ve tamamen hukuka dayalı olarak bertaraf ederek çekilmez hale gelen sıkıntılarımıza çözüm getirmektedir.

Başlıca toplu yaşam alanlarımızda aidat toplama, aidatını vermeyen mal sahibi yada kiracının akıbeti, demirbaş ödemelerini yerine getirmeyen mal sahiplerinin durumu, komşularımızın rahatsız olduğu ve herkezce malum olan sıkıntılı kişilerin akıbeti gibi bütün problemlere hukuki çerçevede çözümler üretmekteyiz. Aidat, fatura ve demirbaş gibi borçlarına önem göstermeyen kişilere yönelik icra takibi yaparak (kat maliklerinin genel kurulda bize verdiği yetkiyle) hukuki kanallarımıza başvurarak çözüm aramaktayız. Ayrıca yönetim ile ilgili idari ve ekonomik olarak her dönem muhesebe ve hukuk ilkelerine dayalı olarak raporlar sunulmaktadır.

Harmankaya Yönetim Hizmetleri, Web sitesine sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz.Harmankaya Yönetim Hizmetleri, sizin izninizle bu bilgileri asağıdaki amaçlar için kullanacaktır.

Bilgilere sadece yetkili Harmankaya Yönetim Hizmetleri personeli erişebilirler. Bu bilgiler Harmankaya Yönetim Hizmetleri tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Profesyonel Yönetim

Yaşam Alanlarınızın Profesyonel Olarak Yönetilmesini Sağlayın

Özel Güvenlik

Uzman ve Eğitimli Personel İle Tüm Tehlike ve Risklere Karşı Korunun

Teknik Hizmetler

Yaşam Alanlarınızda ve İş Yerlerinizde Hızlı ve Kesintisiz Teknik Müdahale

50

Proje Bitirildi

20

Site Yönetimi

15

Bina Yönetimi

60

Referans

Teklif Alın

Harmankaya Yönetim’e ait Hizmetler İçin Anında Teklif Almak ve Tüm Ayrıcalıklardan Yararlanmak İçin Hemen Bize Ulaşın