Kadıköy / İstanbul 0850 305 05 48

Proje Danışmanlığı

gayrimenkul yönetim hizmetleri konusunda da projeye uygun hizmetler sunmaktadır.  Gayrimenkul yönetim hizmetleri,  projenin özellikleri dikkate alınarak, detaylı hazırlanacak ve etkili şekilde uygulanacak ve takip edilecek bir plan dahilinde yapılır. Yapılacak olan planda yatırımcıların proje için almak istedikleri kararlar farklı da olsa mutlaka dikkate alınmalı ve asgari müşterek sağlanmalıdır.  Projeler ve yatırımcılar için;

  • Bölge(lokasyon) analizleri,
  • Pazar araştırmaları,
  • Kiralama ve pazarlama stratejilerinin oluşturulması, yönetim ve takibi
  • Yönetim, mal sahibi, kiracı ilişkilerinin yönetimi,
  • Pazarlama ve aktivite planları hazırlanması ve yönetimi,
  • Sözleşme yönetimi

Konularında hizmetler verilmektedir.

 

 Projelerin bölge analizleri yapılırken, talep edilmesi durumunda; istenilen bölge, şehir veya semtler ile ilgili pazar ve trend araştırmaları yapmaktadır. Yönetim sağlanan projelerde satılık veya kiralanacak olan bağımsız bölümlerin pazarlanması ve tanıtımı için yatırımcının da görüşü alınarak, tespit edilecek esaslara göre pazarlama faaliyetlerini organize etmektedir.

Kiralanacak mekânlar için kira sözleşmeleri Kat Mülkiyet Kanunu ve Borçlar Kanunu esaslarına göre hazırlanır ve sözleşme yetki verilmesi durumunda yatırımcı adına ASTRA tarafından takip edilir ve kiracı ile olabilecek sorunlar büyümeden çözüme kavuşturulur. Gayrimenkullerin bakımı ve yenilenmesi ile diğer hizmetlerin tedarik edilmesinde şartname ve sözleşmeler hazırlanır.